KONST / Litografier / Färglitografi 12376637
nr 1237 6637
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Färglitografi, Petter Thoen (f. 1943), Signerad, numrerad 176/350, bladets mått: 46x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:49:35
25/2 19:42:37
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen